college student private sex victoria ferrera agness ass to ass hardcore foursome hindi movies full movie youtube scopando una ballerina giapponese elle est jeune et veut explorer sa sexualite busty step mom fucked by sons friend i know you wanna fuck me daddy hentai azur lane atago fucks anal and gets cum in his mouth leah meow स क स ब एफ भ जप र cute teen plays in shower more on www smilegirls space remy lacroix gets her sexy feet fucked anal casero con mi novia no lo planeamos skinny young brunette riding her big brother секс с мамой на руском first time bloody sex video

Pišot

Na pět porcí klasiky romské kuchařky budeme potřebovat:

1 kg polohrubé mouky

4 středně velké brambory

1 vejce

špetku soli

Na náplň:

5 středně velkých brambor

6 čtverečků taveného sýra

1 smetanu

1 celé máslo

Postup:

Čtyři středně velké brambory uvaříme ve slupce, oloupeme a necháme vychladnout. Poté je na hrubém struhadle nastrouháme, smícháme s moukou, vajíčkem a solí a vyválíme těsto. Pokud je příliš tuhé, přidáme kapku vodu.

Mezitím si do měkka uvaříme pět oloupaných a na kostky nakrájených brambor. Ještě horké je rozmačkáme a smícháme se třemi čtverečky taveného sýra. Hotovou kaši necháme vystydnout.

Z těsta vyválíme plát, ten nakrájíme na čtverečky, na který z nich dáme trochu náplně a přehneme do šátečku. Prsty upevníme tak, aby nám v horké vodě náplň nevytekla. Šátečky – pišoty vaříme v osolené vodě asi 8 minut. Po vytažení z horké vody je polijeme směsí smetany, másla a zbytku sýra. 

 K tomuto tradičnímu romskému jídlu Vám přejeme dobrou chuť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *