college student private sex victoria ferrera agness ass to ass hardcore foursome hindi movies full movie youtube scopando una ballerina giapponese elle est jeune et veut explorer sa sexualite busty step mom fucked by sons friend i know you wanna fuck me daddy hentai azur lane atago fucks anal and gets cum in his mouth leah meow स क स ब एफ भ जप र cute teen plays in shower more on www smilegirls space remy lacroix gets her sexy feet fucked anal casero con mi novia no lo planeamos skinny young brunette riding her big brother секс с мамой на руском first time bloody sex video

Džatky

Potřebné suroviny:

500 g brambor
100 g hladké mouky (někdy trochu více , záleží na bramborách )
sůl

Brambory oloupeme , nakrájíme na kostičky a uvaříme v osolené vodě běžným způsobem (vody dáme jen tolik, aby byli brambory pokryté). Když jsou brambory měkké, vodu z nich nesléváme! Rozmačkáme (rozšťoucháme) je ve vodě na jemnou kaši,přidáme mouku, zamícháme přikryjeme pokličkou a necháme cca 15-20 min. přikryté,aby se mouka spařila.Připravíme si zatím pánev, na které zpěníme cibulku a osmahneme slaninu.
Z těsta tvoříme kuličky (ruce si naolejujeme) nebo pomocí dvou lžiček tvoříme noky.
Dáme je do mísy a přelijeme omastkem. Podáváme posypané slaninou a cibulkou, zapíjíme podmáslím, kyškou nebo acidofilním mlékem.

Iveta Gaborová ,Plzeň

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *